„Výlet na zámek Loučeň“

 

V pondělí ráno jsme se sešli všichni již před osmou hodinou a společně jsme vyrazili dvěma autobusy na společný, celodenní výlet na zámek Loučeň. Na výlet odjelo celkem 106 dětí! V podělí je na zámku pro veřejnost zavřeno a tak byl celý jen náš. Po zkrácené prohlídce, kterou nás provázely pohádkové postavy, jsme se snažili projít několik labyrintů, plnili jsme různé úkoly a pohráli si s Igráčky, sestavovali puzzle a sportovali. Po výborném obědě, kuřecí polévce a řízku s kaší jsme si chvilku odpočinuli ve stínu košatých stromů, prošli se rozkvetlým parkem a zdolali ještě pár labyrintů. No a už byl čas k odjezdu. Cesta byla bez problémů a tak jsme se načas vrátili domů. Kromě pár odřenin, jsme si ale dnešní den všichni náramně užili!

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115