„Velikonoční dílničky a jarmark“

Tento týden proběhly na školce i společné „Velikonoční dílničky a jarmark“. Rodiče se svými dětmi tvořili z připravených polotovarů od paní učitelek a vyráběli společně dekorace. Například věnečky z papírových kytiček, zajíčky pro vajíčka, malovali odlitky ze sádry, zdobili vajíčka vlnou a voskem. Společného tvoření se zúčastnily i babičky dětí zapojených do našeho celoročního projektu, ty dětem vyprávěly, jak se tvořilo a z čeho, dříve. Odpoledne se vydařilo, užili jsme si legrace a pohody a ještě jsme společně vytvořili krásné dekorace.

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

rbt

btr

smacap_Bright

btr

rbt

rbt

smacap_Bright

rbt

rbt

smacap_Bright

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

smacap_Bright

rbt

rbt

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115