Ahoj maminko a tatínku, posílám vám opět pozdrav a pusinku. Výlet na farmu se vydařil a nejen, že jsme krmili zvířátka, ale navštívili jsme i malou dílničku, kde jsme viděli co se dělá s vlnou, kterou farmáři získají po ostříhání oveček. Odpoledne jsme se koupali, zpívali, hráli si a zase koupali. Po večeři nám paní učitelky nejprve pustily Večerníčka a ještě i přečetly pohádky a pak už šupky, hupky do postýlky. Tak dobrou noc a už se jen dvakrát vyspinkáme a budeme u vás. Tak se těšte! Vaše děti.

rhdr

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

oznor

oznor

oznor

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

rbt

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

rbt

oznor

edf

edf

smacap_Bright

edf

edf

edf

ozedf

ozedf

edf

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

nfd

rbt

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

rbt

smacap_Bright

rbt

rbt

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

rhdr

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115