Ahoj maminko a tatínku, tak dnešek hrozně rychle utekl. Dopoledne jsme si vyráběli broučky a byli jsme se projít, na závěr jsme skočili do bazénku. Odpoledne jsme se byli podívat na zámku, kde jsme si prohlédli stálou expozici. Pak už rovnou do bazénu, kde nám bylo v tom horku nejlépe. Ještě jsme stihli splnit úkol od Lesněnky, poslechli jsme si pohádku a pak už rychle do postýlky, neboť nás zítra čeká polodenní výlet, kam se velmi těšíme. Tak dobrou noc. Vaše děti.

smacap_Bright

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

rbt

mde

smacap_Bright

mde

mde

smacap_Bright

rbt

mde

mde

oznor

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

rbt

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

smacap_Bright

oznor

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

smacap_Bright

Hana Sekerová

MŠ nám. J. z Lobkovic
Nám. Jiřího z Lobkovic 23/119
130 00 Praha 3
tel.: 778 453 115